ORDENSTECKEN, MEDALJ M M, 13 st, 19/200-tal.

377677. ORDENSTECKEN, MEDALJ M M, 13 st, 19/200-tal.

Varierande storlekar, 4- 9,5 cm, ev repliker.
Medalj "Blekinge Flygflottiljs Skytteförening", monterad tillsammans med medalj Carl XVI Gustaf i brons (nr 319/10 000).

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 872