PELARBORD, ett par Alsterbro möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

377669. PELARBORD, ett par Alsterbro möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Omärkta, diameter 50, höjd 64 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 905