FAT, porslin, drakmotiv, K´ang Hsi, Kina 1600-tal, signerat.

377608. FAT, porslin, drakmotiv, K´ang Hsi, Kina 1600-tal, signerat.

Diameter 27 cm.

Spricka med zinkning samt naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm.

Antal besök: 1 470