SKÄNK, ek, senjugend, tidigt 1900-tal.

377599. SKÄNK, ek, senjugend, tidigt 1900-tal.

Längd 140, bredd 54, höjd ca 109 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 126