MEDALJER M M, 19/200-TAL.

MEDALJER M M, 19/200-TAL.
377568. MEDALJER M M, 19/200-TAL.

Olika storlekar, ev repliker.
1 plakett, oxiderad brons, "Cutty Sark".
4 medaljer, silver, Hemvärnet, Försvarsmakten (2 st) resp Blå Sjärnan; vikt med hängen 64 g.
2 medaljer, brons Carl XVI Gustaf resp Victoria.
4 medaljer, brons/mässing, MUST, KFOR 2000/2001, Solliden resp "Pro Benignitate Humana" (med band).
1 medalj med miniatyr, silver, Skytteförbundens överstyrelse, vikt med hängen 30 g.
1 medalj med miniatyr och textilt tecken, "För rikets försvar" (med ask).

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika storlekar, ev repliker.

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 2 642