BORDSPENDYL, J.B.D, 1800-talets slut.

377557. BORDSPENDYL, J.B.D, 1800-talets slut.

förgylld metall, emaljerad urtavla.

urtavla med sprickor, glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 380