OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk,signerad Armfield och daterad 1879.

377507. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk,signerad Armfield och daterad 1879.

Hundar på picknick.
Bildyta 34,5 x 44,5 cm.

Smärre färgbortfall och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hundar på picknick.
Bildyta 34,5 x 44,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 324