ARMBANDSUR, dam, boett samt länk 18k guld, urtavla märkt Minrona. 1900-tal.

377393. ARMBANDSUR, dam, boett samt länk 18k guld, urtavla märkt Minrona. 1900-tal.

Armband bredd ca 8 mm. Total längd ca 18,5 cm.
Total vikt inkl verk ca 20,2 gram.

Slitage. Krona ej av guld. Boett med bucklor, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 862