SOPPTERRIN ned 2 st FAT, porslin, Rörstrand, replik från 1758 numrerad 1230/1800.

377356. SOPPTERRIN ned 2 st FAT, porslin, Rörstrand, replik från 1758 numrerad 1230/1800.

Terrin, höjd 23 cm, 36 x 22 cm
2 st, fat, diameter 25 cm
certifikat medföljer.

fat bruksslitage, terrin ingen anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st, fat, diameter 25 cm
certifikat medföljer.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 926