CORNELIS G VAN BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad.

377289. CORNELIS G VAN BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad.

Bildyta 49 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 49 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 268