ARMBANDSUR, mekaniskt, dekor av Musse Pigg, 1900-talets fjärde kvartal.

377273. ARMBANDSUR, mekaniskt, dekor av Musse Pigg, 1900-talets fjärde kvartal.

Diameter 3,5 cm med krona
Läderrem
Hongkongtillverkat.

Bruksslitage
Verket fungerar vid uppdragning men är ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 3,5 cm med krona
Läderrem
Hongkongtillverkat.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 230