TELEFONVÄXEL, 1900-tal.

377270. TELEFONVÄXEL, 1900-tal.

Fodralets längd 35,5, djup 19,5, höjd 40 cm.

Slitage, repor och märken, telefonlur saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 160