SOFFA, " Snogeholm " K.A. ROOS, med dunplymåer.

377216. SOFFA, " Snogeholm " K.A. ROOS, med dunplymåer.

Soffa, Snogeholm, dunplymåer, kulfötter, hellinne kretong.
Längd 170 cm
Sitthöjd ca 45.

Bruksslitage, slitage, skador, missfärgat tyg, medföljer
skydd till ärmstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 170 cm
Sitthöjd ca 45.

skydd till ärmstöd.

Antal besök: 2 958