DIVERSE FÖRPACKNINGAR, PÅSAR samt PLÅTBURKAR MED MERA, 1900-tal.

377212. DIVERSE FÖRPACKNINGAR, PÅSAR samt PLÅTBURKAR MED MERA, 1900-tal.

Bland annat kaffepåsar, sockerpåsar, Luxus pappmuggar samt Aftonbladets & Nordiska Kompaniets svampkarta.

Slitage, fläckar, revor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 732