Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BERT JOHNNY NILSON. Kvinnor vid strand, färgetsning nr 55/290, signerad B Johnny Nilsson.
377130. BERT JOHNNY NILSON. Kvinnor vid strand, färgetsning nr 55/290, signerad B Johnny Nilsson.
19x15,5 cm.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
19x15,5 cm.
Något gulnad.
Garpenhus Auktioner
968