BERT JOHNNY NILSON. Kvinnor vid strand, färgetsning nr 55/290, signerad B Johnny Nilsson.

377130. BERT JOHNNY NILSON. Kvinnor vid strand, färgetsning nr 55/290, signerad B Johnny Nilsson.

19x15,5 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x15,5 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 038