SKOLPLANSCHER, 2 st, efter Nils Asplund, AB PA Norstedt & Söner, Stockholm, 1900-talets mitt.

377126. SKOLPLANSCHER, 2 st, efter Nils Asplund, AB PA Norstedt & Söner, Stockholm, 1900-talets mitt.

Motiv efter bibeln, ca. 89x70 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 2 898