HUSHÅLLSASSISTENT och GRYTA, Electrolux, Kockums.

377067. HUSHÅLLSASSISTENT och GRYTA, Electrolux, Kockums.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.
Assistent med flertalet tillbehör, Electrolux.
Emaljerad järngryta Kockums längd 32 cm.

Assistent ej funktionstestad, gryta med slitage/rost inuti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 738