EUGEN PERSSON. Olja på pannå. Metande pojke, signerad.

37706. EUGEN PERSSON. Olja på pannå. Metande pojke, signerad.

60 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 2 136