SIDOVAGNSCHASSI, 1920/30-tal.

SIDOVAGNSCHASSI, 1920/30-tal.
3770414. SIDOVAGNSCHASSI, 1920/30-tal.

19" Hjul
Total bredd: ca 110cm
Total längd: ca 160cm
Har bivit ändrad från högerhängd till vänsterhängd

Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Skador och lagningar, försmutsat
Ej komplett.

Tema

Höstauktion 2024

Gör en kostnadsfri värdering!

19" Hjul
Total bredd: ca 110cm
Total längd: ca 160cm

Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Ej komplett.

Tema

Höstauktion 2024

Antal besök: 752