19" Hjul
Total bredd: ca 110cm
Total längd: ca 160cm
Har bivit ändrad från högerhängd till vänsterhängd
Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.
Skador och lagningar, försmutsat
Ej komplett.
19" Hjul
Total bredd: ca 110cm
Total längd: ca 160cm
Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Ej komplett.