PARTI, grafiska blad, 3 st, Stockholm/Skandinavien, olika konstnärer, 1900-tal.

377022. PARTI, grafiska blad, 3 st, Stockholm/Skandinavien, olika konstnärer, 1900-tal.

Totalmått på blad ca 49 x 62 cm.
EJ RAMADE!

Gulnade, skador på kanter, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

EJ RAMADE!

Antal besök: 493