"SPIRIT OF ST.LOUIS", Collectors Edition, radio/kassettspelare, 1900-talets senare hälft.

377019. "SPIRIT OF ST.LOUIS", Collectors Edition, radio/kassettspelare, 1900-talets senare hälft.

Retro-radio med enkel kassettdel, AM/FM, trähölje, för 220 V; Bredd 24,5, Djup 19,5, Höjd 33,5 cm.

Smärre ålders- och bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 8 237