BOKHYLLA, 4 sektioner, Ajfa Möbelfabrik, Tibro.

377014. BOKHYLLA, 4 sektioner, Ajfa Möbelfabrik, Tibro.

Total längd 365, bredd 41, höjd 168 cm.

Bruksslitage, något blekta partier samt kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 707