HATTHYLLA, "Rio", Ljunghäll Anderstorp, 1950-tal.

376943. HATTHYLLA, "Rio", Ljunghäll Anderstorp, 1950-tal.

Hatthylla i två plan, dubbelkrokar samt plats för klädgalgar
Längd 100, bredd 30, höjd 28 cm.

Målarfärgsfläckar samt viss missfärgning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 419