SCHUCO VARIANTO 3 bilar, garage, körtråd, bandelar och tillbehör.

37691. SCHUCO VARIANTO 3 bilar, garage, körtråd, bandelar och tillbehör.

Delvis originalkartonger. Instruktion och katalog.

Slitage, urverken fungerar. Kartonger med skador. Instruktion och katalog utan kontroll.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 163