MILITÄRA TJÄNSTGÖRINGSMEDALJER M M, 20 st, 19/2000-tal.

376842. MILITÄRA TJÄNSTGÖRINGSMEDALJER M M, 20 st, 19/2000-tal.

FN, Nato, EU m fl; ev repliker.
FN-miniatyr märkt "sterling".

Smärre bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

FN-miniatyr märkt "sterling".

Antal besök: 2 836