GOLVUR, engelsk stil, 1900-tal.

37683. GOLVUR, engelsk stil, 1900-tal.

Urtavlan märkt Brixon. Lod och pendel finns. Höjd 197,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 859