KAFFEKVARN, allmoge, 1800-tal.

376826. KAFFEKVARN, allmoge, 1800-tal.

Trä och järn.
Höjd 31 cm.

Åldersslitage,
sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och järn.
Höjd 31 cm.

Åldersslitage,
sprickor.

Antal besök: 927