3767991. ÅKGRÄSKLIPPARE, Stiga Combi 1066 HQ.
Encylindrig Briggs & Stratton-bensinmotor med en nettoeffekt på 3,3 kW vid 2 450 v/min. Hydrostatisk transmission. Klippaggregatet kan justeras i sex olika klipphöjder med reglage.
Bruksslitage. Repor, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.