SKINKFAT OCH BRINGARE. 3 delar, porslin, Göteborg.

37665. SKINKFAT OCH BRINGARE. 3 delar, porslin, Göteborg.

Höjd 23 cm, diameter 26 cm och 31 cm.

Krackelerat, något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerat, något nagg.

Antal besök: 2 316