HÄNKELVASER, ett par, Italien, flintgods, 1900-tal.

376643. HÄNKELVASER, ett par, Italien, flintgods, 1900-tal.

Märkta Made in Italy A56, undertill.
Höjd 37 cm.

Bruksslitage, smuts, smärre nagg, sprickor undertill (ej genomgående).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Antal besök: 791