RESVÄSKOR, 5 st, 1900-talets första hälft/mitt.

376518. RESVÄSKOR, 5 st, 1900-talets första hälft/mitt.

Största mått: Längd 84 cm, bredd 53 cm, höjd 22 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 817