COASTERS 24 st samt 2 st brickor Scandia guld.

376497. COASTERS 24 st samt 2 st brickor Scandia guld.

Glasunderlägg 72 mm diameter, 1 st bricka 43 cm längd, 1 st bricka 37 cm längd, 24 karat guldförgyllning, design Scandia guld, 3 st originalförpackningar till 4 coasters.

Bruksslitage, vissa coasters med fläckar, oval bricka med fläckar och mindre ärgangrepp, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 170