UNIFORMSMÖSSOR M M, 7 delar, 1900-talets senare hälft.

376463. UNIFORMSMÖSSOR M M, 7 delar, 1900-talets senare hälft.

3 uniformsmössor för Flygvapnet, storlek 58, 1994 resp 1998 samt Wigéns (utan storleksbeteckning).
1 båtmössa för Flygvapnet, storlek 55.
1 uniformsmössa för Armén, HAB, storlek 57.
2 baskrar, den ena från CTH Ericson, storlek 61, den andra från Wigéns, storlek 59.
Medföljer: mösskärmsdekoration.

Smärre bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 704