KATARINA LÖNNBY. Teckning, blandteknik, signerad samt daterad K.L -02.

376402. KATARINA LÖNNBY. Teckning, blandteknik, signerad samt daterad K.L -02.

29,5 x 20 cm.
EJ RAMAD!

Tejprester överst på pappret, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 20 cm.
EJ RAMAD!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 541