ÄLDRE UTLÄNDSKA MYNT OCH SEDLAR.

376375. ÄLDRE UTLÄNDSKA MYNT OCH SEDLAR.

Ca 450 mynt, mestadels 1900-tal.
Ca 50 sedlar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50 sedlar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 718