BORDSKANON, metall, 1900-tal.

BORDSKANON, metall, 1900-tal.
376373. BORDSKANON, metall, 1900-tal.

Höjd, inklusive ställning, 15,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 568