SOFFA, 1800-tal.

SOFFA, 1800-tal.
37637. SOFFA, 1800-tal.

Grålackerad. Längd 193 cm.

Omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
37637. SOFFA, 1800-tal.

Grålackerad. Längd 193 cm.

Omfattande skador.

Antal besök: 1 288