PARTI VERKTYG, allmoge, mestadels 1800-tal.

376325. PARTI VERKTYG, allmoge, mestadels 1800-tal.

Bland annat tvingar och hyvlar.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 411