BORDSLAMPOR, 1 par, Garali Impex AB, Alingsås-Sweden, 19/2000-tal.

376304. BORDSLAMPOR, 1 par, Garali Impex AB, Alingsås-Sweden, 19/2000-tal.

Stenimitation, total höjd 88 cm.

Skärmar med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärmar med smärre skador.

Antal besök: 2 271