Bilar, Musse Pigg, Kalle Anka och Janne Långben, Marx toys.
Bil, Schuco 1072, BMW.
Bil, Tintin, Abacus med mera.
Slitage, skador.
Bil, Schuco 1072, BMW.
Bil, Tintin, Abacus med mera.
Slitage, skador.