BRICKA, koppar , jugend, 1900-tal.

376256. BRICKA, koppar , jugend, 1900-tal.

Bricka med reliefmönster av bladverk
Längd 66 cm.

Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 66 cm.

Fläckar samt bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 179