COLLIER, 4 st, 1900-tal.

COLLIER, 4 st, 1900-tal.
376255. COLLIER, 4 st, 1900-tal.

Bland annat med silverlås, längd ca. 40-45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 508