BORRSVÄNGAR med mera, allmoge, trä och metall, mestadels 1800-tal.

376236. BORRSVÄNGAR med mera, allmoge, trä och metall, mestadels 1800-tal.

Längsta längd ca 52 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 52 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 201