BOKSKÅP, Art and Craft stil, med skuren uggla, solrosor, England 1800-talets senare del.

376203. BOKSKÅP, Art and Craft stil, med skuren uggla, solrosor, England 1800-talets senare del.

Ek
Bredd 71 cm
Djup 34 cm
Höjd 189 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek
Bredd 71 cm
Djup 34 cm
Höjd 189 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 520