BORD, bok, Bruno Mathsson & Piet Hein, Fritz Hansen.

376175. BORD, bok, Bruno Mathsson & Piet Hein, Fritz Hansen.

Längd 180 cm
Djup 80 cm
Höjd 70,5 cm.

Brusslitage i form av repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180 cm
Djup 80 cm
Höjd 70,5 cm.

Antal besök: 957