ALEXANDER FULLER MAITLAND. Landskapsmotiv med figurer och vattendrag, olja på duk, signerad.

376100. ALEXANDER FULLER MAITLAND. Landskapsmotiv med figurer och vattendrag, olja på duk, signerad.

ca 31 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 31 x 46 cm.

Antal besök: 1 173