SOFFA, Nesto, Nässjö Stolsfabrik, 1900-talets mitt.

376039. SOFFA, Nesto, Nässjö Stolsfabrik, 1900-talets mitt.

Längd 135 cm
Bredd 45 cm
Rygghöjd 76 cm.

Bruksslitage. Ryggens ovankant med mindre torrspricka,åldersrelaterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm
Bredd 45 cm
Rygghöjd 76 cm.

Antal besök: 3 169