MOCCASERVIS, 12 delar, porslin Herend, Ungern, 1900-tal.

376033. MOCCASERVIS, 12 delar, porslin Herend, Ungern, 1900-tal.

Blomsterdekor. Bestående av 9 koppar med fat, kanna, sockerskål och gräddkanna.

Bruksslitage, mindre dekornagg, hårspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 802