ALLMOGESÄNG / SOFFA 1800-tal.

ALLMOGESÄNG / SOFFA 1800-tal.
375973. ALLMOGESÄNG / SOFFA 1800-tal.

Soffa längd 187 cm, djup 64 cm, tot höjd 125 cm
Utdragbar, saknar lock.

Bruksslitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbar, saknar lock.

Bruksslitage, färgsläpp.

Antal besök: 3 133