SYBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft.

375949. SYBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Björk, längd ca. 63, bredd 41, höjd 79 cm.

Ett ben med repor, ett ben med lagning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 579